niedziela, 14 kwietnia 2013

Oddam w dobre ręce


E: I have a bad day today, nothing works out as it should. But sometimes you don't like the result of your own work, but somebody else likes it very much. That's my hope. Here's a wallet I've made, high class getnleman's wallet with car pattern on the outside and strawberrys on the inside.
I want to give it away to the first very person who declares the will to take it in a comment. I just can't look at it, that's why. Anobody want's it?P: Zabierzcie ją sprzed moich oczu! Nitka się rwie, rogi się nie rogują, rzepy nie rzepią jak powinny! Miała być skóra na wierzchu, miała nawet niezniszczalna cordura, ale się wzięło i nie wyszło. W skrócie, zły dzień i dokańczanie zaczętych wieki temu projektów nie idą w parze.
Portfello oddam pierwszej osobie, która się go nie brzydzi. Kto pierwszy ten lepszy. Wystarczy skomentować ot i tyle. Ktoś go chce?

16 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. a jak on mnie nadenerwował, jak mi plany pokrzyżował...ech, bardzo zły portfel:D

   Usuń
 2. ale szkoda, że nie zdążyłam! Marudzisz, bardzo ładny jest! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak takie rzeczy ci wychodzą jak nie wychodzą, to tylko czekać aż zaczną ci wychodzić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękówa dziewczyny...ale wiecie jak to czasami jest. Tu krzywo, tam dziura, a tam jeszcze zagniot. Niby nie widać, ale Wy wiecie:D. Jak tak teraz patrzę, to nawet fajny jest.

   Usuń
 4. Nie znoszę takich dni! Też mi się zdarzają, ale już wypracowałam na to metodę - przestaje szyć ]:-> Zabieram się za niedokończoną rzecz następnego dnia i jest o wiele lepiej! PS. świetna tkanina w samochody, zdradzisz sekret skąd jest? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne że zdradzę....zapraszam do odwiedzenia http://www.stoffogstil.no/

   Usuń
 5. Nic nie widzę w nim ,żeby coś nie tak było.Ale jak postanowiłaś już,tak będzie. Kto pierwszy ten lepszy,szkoda,że to nie ja trafiłam na taka okazję!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ się spóźniłam, a on taki fajny :))) Ta czarna tkanina boska jest :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Oooo:/ a ja dopiero teraz do kompa siadłam od wczorajszego popołudnia. Muszę chyba bardziej regularnie zaglądać na bloga bo tu takie okazje przechodzą koło nosa że ho ho:)) Fajny taki ekhm nieudany:D

  OdpowiedzUsuń
 8. moj ulubiony fragment: rogi sie nie roguja! MAGIA! :) bardzo niedobra jestes dla tego portfela, co tak krytykujesz swoje dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajny portfel :D
  i świetny blog, obserwuję!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń