niedziela, 17 lutego 2013

warto uszyć sobie portfel!

P: Tak to czasami bywa, że człowiek musi sobie uszyć portfel. Bywa również, że aura jest sprzyjająca i trafia się na bardzo zręczny tutorial.

Rzecz szyje się ekspresowo, a efekt zadowala! Nic tylko siadać do maszyny i pedał do podłogi - ech, trochę trudno wymyślić inne motywujące do działania krawieckie zawołanie, przepraszam więc za to, ale nic innego nie wymyślę.

Szyjcie więc!


E: Sometimes it happens, and you just need to sew a new wallet. But...I was lucky to find a very nice and well done tutorial. It's so cute and easy, that after  two evening cups of tea you will be happy to enjoy your new wallet! Everybody needs a motivation, so may the needle force be with you!
7 komentarzy:

 1. O i super! Właśnie jestem na etapie chęci posiadania nowego portfela :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny ;) Dopracowany w każdym calu ! SUPER !
  Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej,

  Mika

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam szczerze, że mój portfel jest tak rozwalony, że przydał by mi się taki właśnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Bardzo mi się podoba, a tak się składa że mój obecny portfel/portmonetka dogorywa;p

  OdpowiedzUsuń
 5. po oglądnięciu Twojego cuda i we mnie obudziła się chęć posiadania nowego. hm... może jutro się za to wezmę?

  OdpowiedzUsuń
 6. To jakaś telepatia! Ostatnio popisał mi się długopisem (sam! ;)) portfel w torebce. Chciałam zrobić nowy, ale nie miałam pomysłu jak się za to zabrać- już wiem! :D PS.Bardzo fajne materiały dobrałaś.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten tutorial jest świetny, niestety nie mogę zalogować się na forum i podziękować autorce:( - próbuję, próbuję i mi nie wychodzi. Może którejś z Was uda się podziękować w moim imieniu:D. Dziewczyny! Bierzcie się za produkcję portfeli!

  OdpowiedzUsuń