poniedziałek, 18 lutego 2013

bardzo spóźnione święta

Spoiler alert dla pologromady: nie czytać, nie zaglądać - póki nie zezwolę oficjalnie!

P: Jako jedna z wiela święta spędziłam poza swą ojczyzną i z dala od rodziny, znajomych i poloprzyjaciół. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..... dzięki temu mam nieprzyzwoicie dużo czasu na realizację pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla nich. Wiadomo jak to jest, gdy ma się dużo czasu! To chyba jakaś starożytna i mistyczna magia - czas się kurczy, gdy wydaje się, że ma się go mnóstwo. Spięłam się więc i rozpoczęłam świąteczną manufakturę już teraz, mam czas do końca marca, więc jest nadzieja, że zdążę!

Przygotowania rozpoczęłam od okładek na zeszyty! A niech mają moje polo spersonalizowane polonotbóki! Przepis na okładkę dojrzewał razem ze mną, dopiero trzecia wyszła znośnie, ale nic to...i tak się muszą cieszyć, bo to przecież ręcznie i z miłości, więc nie mają możliwości wybrzydzania.

W następnym poście pokażę Wam jak zrobić taki okładiszon. Widziałam dużo tutoriali, ale każdy zakładał zszywanie okładki po wierzchu, a mi się udało wykombinować, żeby szew był niewidoczny. Pewnie Ameryki nie odkryłam, ale może komuś się przyda taka wiedza.


E: I was not the only one, who had to celebrate Christmas far away from family, friends and those special ones. But, always look on a bright side of life.... Now I have enormously long time to create all Christmas projects for them, my deadline is the end of March. But, everybody knows, that time is a tricky bastard, even if you think you have a lot, really a lot of time, it suddenly occurs that you have to be ready with everything for tomorrow. So, I don't want to be a looser in this game, I started right now with some cute book covers.
I didn't find a right tutorial for me, so I just started to try by my self. The last one is the best one - as it usually is:D.
On the next post I will try to make some tutorial for you guys. See you!
Miłego tygodnia!

Have a nice week!

6 komentarzy:

 1. świetne okładki:-) aż szkoda zapisywać taki zeszyt..

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawdziwe skarby, nie okładki. Śliczne wyszły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajowe! najbardziej podoba mi się ta z sześciokątami. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym dostać taki prezent, świetne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czadowe trójkąty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne okładki, w takim zeszycie można pisać tylko piękne rzeczy. Będę czekać na tutorial.

  OdpowiedzUsuń