czwartek, 7 marca 2013

kołdra na laptopa

P: Post intymny i prawie sponsorowany - siostra... wybierz, która Ci się podoba... Podpowiadam, że mój laptop mieści się tylko w ptaki, więc masz ograniczone pole manewru (nie lekceważ tego).

Apel:
Koperta była przed kołem, koperta to wymysł ludzkości, koperta uratuje świat. Dlatego...nie bądźmy nieczułe (nieczuli?), szyjmy koperty.... po wsze czasy!
Swoją uniżoną prośbę popieram materiałem foto. 
ja, Celinum

E: It's kind of a private post.... sister! I'm talking to you! Just pick one, and take into consideration, that my laptop fits only into the bird pattern one. But I have a huge laptop....be aware

Appeal:
People! Let's sew envelopes! They where here before us! They will save the world! Don't be heartless, let it sew. Politely look through photos, maybe it will encourage you to follow my sincere wish. 
Celinum
4 komentarze:

 1. ochoch, fantastyczne! i materiały piękne. Dopasowanie materiału klapy w ptakowym jest bezczelne, bezczelnie profesjonalne, nie można tak, nie zasnę :(

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, ptakowa klapa klapą wcale nie jest, no idealnie spasowałaś ją z resztą, szacun! Z tym czasem to nie wiem, czasami jak mnie bierze na szycie to siadam i każdą wolną chwilę wykorzystuję na "maszynowanie", jak to określa moja młoda. A czasami trudno mi się zmobilizować nawet do marnego podłożenia spodni, które zajmuje nie więcej niż 10min razem z prasowaniem.
  Nacięłam papierowych sześciokątów dużo dużo dużo i na razie zbieram się do dalszego działania:D Bo strasznie podoba mi się sześciokątny patchwork!

  OdpowiedzUsuń
 3. BARDZOOO fajny pomysł taka kołderka.Laptop będzie miał cieplutko, milutko i mięciutko :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne tkaniny, ta w kolorowe trójkąciki jest prześliczna

  OdpowiedzUsuń